Новини » Політика 25 жовтня, 2016, 15:28
Люди бізнесу не повинні займатися політикою, – Богомолець

За плечима народного депутата України Ольги Богомолець 15-річний досвід керування дерматологічною клінікою, а у декларації про доходи – мільйонні прибутки і власний замок-музей, на території якого функціонує ресторан з готелем. Та попри це, чиновниця дуже засмучена, що українською політикою досі займаються бізнесмени.

Про це депутат заявила в одному із випусків проекту «По той бік» (щопонеділка на телеканалі ZIK).

Ольга Богомолець переконує: своїх статків від людей не приховує, тож у декларації про доходи за 2015 рік вказала мільйонні прибутки. Адже ще у 1990-х представниця давнього графського роду заснувала клініку лазерної медицини, яка сьогодні відома як Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець.

«Я прийшла в політику, будучи повністю самодостатньою людиною, яка збудувала себе та свій бізнес», – розповідає депутатка.

Нардеп запевняє: хоча й зараз її замок-музей у Радомишлі, що на Житомирщині, виглядає чарівно, ще десять років тому це був розвалений млин, який коштував дешевше за стару автівку. Сьогодні ж в експозиції замку – близько п‘яти тисяч ікон. Окрім того, є і ресторан, готель та чимала територія парку. Та й навіть зірки українського шоу-бізнесу приїжджають туди святкувати різноманітні сімейні дати.

Окрім казкового замку у декларації вказано ще три будинки та вісім квартир, окремі з яких Богомолець переобладнала під офіси для своїх помічників. А от із рухомого майна задекларовано лише три скромні легкові автомобілі. Один із них – бюджетний Fiat Doblo – до того ж, перебуває у власності чоловіка депутатки – відомого адвоката Ігоря Кирилюка, який доповнює сімейний бюджет ще одним мільйоном прибутку на рік.

Та, незважаючи на такий успіх у підприємницькій справі, народний депутат України вперто переконує: дуже розчарована, що сьогодні політикам не вдається відокремити бізнес від влади.

«Для мене абсолютно принципово, щоб люди бізнесу займалися тільки бізнесом. А головне завдання держави – перерозподіл заради справедливості. Зараз немає ні того, ні іншого», – обурюється Богомолець.

Мовляв, не зважаючи на п‘ятнадцятирічний досвід керування комерційною клінікою дерматології, вона ніколи не вважала себе бізнесменом.

«Заробляння коштів для мене не було головною метою. Я не маю жодних накопичень, головне надбання – це мої діти і замок-музей «Радомисль», в який інвестовано усе, що я заробляла. Я прийшла у владу, щоб розробити нову систему, яка зможе замінити стару. І я її збудую», – зазначила Ольга Богомолець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:32 :35