Новини » Львів 24 жовтня, 2016, 17:21
У Львові пройшов вечір пам’яті Романа Лубківського

У неділю, 23 жовтня, у Львівській обласній філармонії відбувся вечір пам’яті українського письменника, державного і громадського діяча, дипломата, Надзвичайного і Повноважного Посла України, члена Спілки письменників України Романа Лубківського.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА з посиланням на департамент з питань культури, національностей та релігій ОДА.

Вшанувати українського письменника та висловити щирі слова зібрались голова Львівської ОДА Олег Синютка, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, український актор і режисер, народний артист України Богдан Козак, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник, доцент, заступник декана факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка Богдан Тихолоз, український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко, студенти кафедри культури і мистецтв Львівського університету ім. І. Франка, мистецькі колективи області, близькі, родичі, громадськість.

Олег Синютка висловив слова співчуття та наголосив на тому, що хоч і нема з нами цієї великої людини, але його твори як неоціненний скарб живуть і до сьогодні.

Гості вечора поділились теплими спогадами про Романа Лубківського як про визначну постать української культури. Розповіли про батька і сини Маркіян та Данило Лубківські. Зокрема, про те, якою людиною був їх батько, скільки хорошого і корисного він зробив.

Опісля відбулась мистецька частина, під час якої студенти кафедри культури і мистецтв Львівського університету ім. І. Франка прочитали поезію, а струнний квартет «Фенікс» та хор «Гомін» виконали музичні твори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:29 :01