Новини » Регіони

На Прикарпатті фірма нардепа розпочала ремонт дороги Татарів-Кам’янець-Подільський

На ділянці автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський через місто Городенка розпочався капітальний ремонт. Підрядником робіт, за підсумками тендеру, визначено дорожньо-будівельну організацію ПБС, субпідрядником та виконавцем робіт є підприємство «Дорлідер» з міста Одеса.

Про це сьогодні, 24 жовтня, IA ZIK повідомили в прес-службі Івано-франківської ОДА.

На ремонт з фонду регіонального розвитку виділено – 18 млн грн, 5 млн грн з державного бюджету, за сприяння депутатів обласної ради з Городенківщини, з спеціального фонду обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року – 540 тис. грн, Городенківська міська рада  виділила 1,7 млн грн.

Роботи проводяться методом холодного ресайклінгу з наступним покриттям двома шарами асфальтобетону. Роботи заплановано провести  від автозаправки WOG до перехрестя з вул. Руданського в селі Котиківка.

За повідомленням сайту «Наші гроші», Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області за результатами тендеру уклала дві угоди про поточний ремонт автодоріг державного значення на загальну суму 968,12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Влаштування дорожнього покриття, ямковий ремонт, укріплення узбіч та інші роботи мають виконати до кінця 2017 року.

ТОВ «ПБС» за 849,42 млн грн відремонтує трасу Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський на ділянках довжиною 104 км. Ремонт коштує в середньому 8,17 млн грн за кілометр.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного дадуть 118,71 млн грн на трасу Т-09-10 Бурштин-Калуш на ділянці км 0+000 – км 18+000.

Цього разу середня вартість ремонту становить 6,59 млн грн.

Єдиним конкурентом «ПБС» було дорожче ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер», тоді як за інший лот переможці змагалися лише між собою.

Фірму «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належить Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, нещодавно Івано-Франківська САД замовила фірмі ремонт відрізка дороги Н-09 Мукачеве-Львів за 878,57 млн грн.

«БК «Дорлідер» громадянина Росії Вагінака Аветісяна знаходиться за адресою Комінтернівський р-н, шосе Старокиївське, 21 км, буд. 30а.

Там само було прописане ПП «Дорлідер», яке нині зветься «Південьдортех» і належить Гарніку Погосяну. Раніше власником цієї фірми був громадянин Росії Завен Степанян, а Погосян нею керував.

У серпні суд надав податківцям доступ до документів департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради щодо тендеру на минулорічний ремонт дороги по вул. Пушкінській за 4,05 млн грн. та реєстраційних справ переможця «БК «Дорлідер» і єдиного конкурента «Південьдортех». Слідство вважає, що фірми узгодили свої дії.

Loading...