неділя, 23 жовтня, 2016, 12:05 Спорт
Гандболісти запорізького «Мотора» обіграли португальський «Уміньо» в матчі ЛЧ-16/17

У Харкові відбувся матч п’ятого туру групового етапу Ліги Чемпіонів EHF (Європейської федерації гандболу) сезону-16/17, в якому запорізький «Мотор» приймав португальську «Уміньо» і здобув перемогу. Матч завершився з рахунком 27:23.

handball.motorsich.com

Сергій Шельменко закинув 8 м'ячів у ворота "АВС\Уміньо" / handball.motorsich.com

Як повідомляє офіційний сайт змагань. Український клуб протягом всього матчу мав перевагу і виграв перший тайм з різницею у два голи – 11:9.

Відразу ж після перерви «Мотор» здійснив ривок (4:0) і довів перевагу до «+6» – 15:9. Після цього запорожці зосередилися на збереженні своєї переваги, в чому досягли успіху.

Найрезультативнішим гравцем матчу в складі «Мотора» став російський легіонер українського походження Сергій Шельменко – вісім голів. Гравець, який народився в Україні, з 2011 року представляє на міжнародній арені Росію.

Таким чином, «Мотор» здобув другу перемогу в п’яти матчах турніру (ще одна нічия і дві поразки), набрав п’ять очок і вийшов на третє місце в турнірній таблиці за підсумками першого кола змагань. «Мотор» обійшов румунський «Динамо» (Бухарест) і «АВС\Уміньо» – по чотири бали, але відстає від французького «Нанта» (дев’ять) і турецького «Бешикташа» (сім). Аутсайдером групи є датський «Твіс» – одне набране очко.

Додамо, що друге коло розпочнеться матчем у Бразі «АВС\Уміньо» – «Мотор» 12 листопада.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Гандбольна Ліга чемпіонів"