Новини » Політика

Огризко: У Берліні сторони «домовилися про те, щоб продовжити домовлятися»

Берлінська зустріч стала черговим формальним способом продовжити та відтермінувати «нормандські перемовини», не приймаючи при цьому конкретних рішень по Україні.

Таку точку зору висловив український дипломат, міністр закордонних справ України у 2007-2009 роках Володимир Огризко, зауваживши, що сторони «домовилися про те, щоб продовжити домовлятися», – передає «Новое время».

«Якщо уважно вивчити заяви сторін, то мова йде про початок розроблення принципів дорожньої карти. Як дипломат, я добре знаю, що означає почати розробляти документ: термін, встановлений до кінця листопада, дуже умовний. За цей час ніяких документів всеосяжного характеру – а в дорожній карті мова повинна йти про справді серйозні речі – підготувати неможливо навіть чисто технологічно, не зважаючи на ідеологічні розбіжності», – повідомив Огризко.

За словами дипломата, зустріч у Берліні використовується кожною стороною для того, щоб оголосити себе переможцем, але по суті, окрім гасел «Ми просунемося вперед», після неї мало що зміниться.

Loading...