Новини » Політика 22 жовтня, 2016, 12:48
Мін’юст ініціюватиме нові санкції проти російських чиновників

Міністерство юстиції України ініціюватиме розширення персональних санкцій проти чиновників Росії, якщо незаконно засуджені українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко не будуть повернуті в Україну.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко у Фейсбуці.

Як зазначив Петренко, російська влада вирішила не передавати політичних в’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка Україні, й продовжує тримати хлопців у заручниках. Відповідні офіційні відмови на запити Мін’юсту про повернення українців надійшли сьогодні.

«Цинізму нинішньої Росії немає меж. Своє рішення там обґрунтували тим, що хлопці нібито є російськими громадянами. Хоча, саме проти російської окупації Криму протестували Сенцов і Кольченко. Саме за ці протести Кремль запроторив їх у в’язницю.

Ми ніколи не залишимо наших громадян один на один з ворожою репресивною машиною. Повернення хлопців до України – це обов’язкова умова подальшого діалогу. Якщо російська сторона не зробить цього і продовжить знущання над політв’язнями, я ініціюватиму розширення персональних санкцій проти причетних до цього російських чиновників», – заявив він.

За його словами, Україна продовжить боротися за Сенцова і Кольченка.

«Я особисто займатимусь всіма питаннями, які стосуються можливості визволення Сенцова та Кольченка, у міжнародних організаціях та судових органах. Зараз вже напрацьовується план дій, який я представлю пізніше. Ми примусимо Кремль визнати їх українське громадянство», – написав Петренко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 17:53 :40