Новини » Світ 21 жовтня, 2016, 8:31
На виборах президента молдавани готові проголосувати за соціаліста
Ігор Додон. Фото: RTR.md
Ігор Додон. Фото: RTR.md

Перемогу на президентських виборах у Молдові зі значним відривом від інших кандидатів може здобути голова Партії соціалістів Ігор Додон.

Такими є результати соціологічного опитування – «Барометр громадської думки», проведеного Інститутом публічних політик, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Якби наступної неділі відбулися вибори президента, виборці проголосували б таким чином: за Ігоря Додона – 27%, за Майю Санду – 9,3%, за Андрія Нестасе – 8,1%, за Маріана Лупу – 7,5%», – зазначається в результатах опитування.

При цьому соціологи підкреслюють, що при проведенні опитування не було враховано рішення кандидата від партії «Громадянська платформа «Гідність і правда» Андрія Нестасе відмовитися від подальшої боротьби на користь представника партії «Дія і солідарність» Майї Санду.

Автори опитування зазначили також, що в разі виходу в другий тур виборів Ігоря Додона і Майї Санду, 40% виборців проголосували б за Додона, а 24,1% за Майю Санду. Не виключається і варіант виходу в другий тур виборів Ігоря Додона і представника Демократичної партії Маріана Лупу, однак і в цьому випадку більше 40% виборців готові, на думку соціологів, проголосувати б за лідера Партії соціалістів, а за Маріана Лупу – 13,2%.

Це останнє соціологічне опитування, проведене перед президентськими виборами в Молдові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 21:53 :35