четвер, 20 жовтня, 2016, 0:20 Світ
В окупованому Криму почали «імпортозаміщувати» слова

«Лідери» окупованого Кримського півострова у своєму бажанні наблизитись до російських реалій, почали здійснювати «імпортозаміщення» окремих слів іншомовного походження.

Про це повідомляє «Каспаров.ру».

Так, вчора, дев’ятнадцятого жовтня, пособники окупантів на офіційному засіданні уряду обговорювали заходи до дня національної єдності, який тепер відзначають в Криму.

Самозваний віце-прем’єр півострова Дмитро Полонський повідомив, що «рада міністрів» прийняла постанову, відповідно до якої у Сімферополі відбудеться «хода, мітинг і флешмоб хороводів народів Росії».

Так званий глава Кримського півострова Сергій Аксенов зробив Полонському зауваження, наголосивши, що у зв’язку з імпортозаміщенням слово «флешмоб» з лексикону треба щонайскоріше видалити. «Віце-прем’єр» радо пристав на цю пропозицію і запропонував словосполучення «народна забава».

Цікаво тільки, чи всі слова іноземного походження збираються замінити російськими відповідниками пособники російських окупантів і як в такому разі буде називати посада самого Полонського.

Нагадаємо, «відповідаючи» на санкції західних країн, Російська Федерація заборонила ввезення низки продуктів харчування з-закордону. Не надто успішний процес заміни іноземних харчів на товари власного виробництва у Росії назвали «імпортозаміщенням». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 15:45:31