четвер, 20 жовтня, 2016, 0:50 Економіка
Таксі буде не по кишені простим українцям

В Україні кожного року попит на приватних перевізників зростає на 5-10%, і як наслідок – зростають і тарифи на поїздки.

Про це повідомляє UBR.

Цього місяця водії зробили «націнку» близько 10-30% вартості, обумовлюючи це «сезонністю». Збільшують ціни майже усі перевізники, і найближчим часом очікується новий виток їх зростання.

Голова Української таксомоторної асоціації, Андрій Антонюк розповів, що підвищені коефіцієнти активно вводять онлайн-агрегатори таксі, але вже незабаром таку тарифну політику можуть взяти на озброєння більшість всіх служб таксі.

«Наприклад, в годину пік коефіцієнт може бути 1,3 або 1,7. Поки що левова частка служб таксі тільки замислюються про подорожчання – хочуть подивитися, чи готові пасажири переплачувати. Але оскільки самі тарифи за останні роки практично не змінилися, залишившись на рівні 4 грн/км (плюс 35 грн за подачу), працювати за такою ціною хочуть далеко не всі таксисти, і клієнти вже зараз змушені «в ручному» режимі самостійно піднімати тарифи на 20-30 грн і більше. А водії цього і чекають», – зауважив він.

Крім того, постійні зміни тарифів підтвердили і в службах таксі:

«Швидше за все, дешеві служби «підтягнуть» свої цінники до рівня середніх по ринку», – розповів адміністратор одного з інформаційно-диспетчерських центрів Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 09:52:03