середа, 19 жовтня, 2016, 17:53 Події
Завтра з Києва у подорож Україною вирушить «Потяг єднання»
Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Фото: УНІАН
Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Фото: УНІАН

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» вирушить 20 жовтня з Центрального вокзалу міста Києва у творчу подорож Україною.

Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ на сторінці у Facebook.

«20 жовтня 2016 року о 15 годині з Центрального вокзалу міста Києва вирушає «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Пасажири потягу – митці, волонтери, громадські діячі – проведуть концерти, лекції, майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури за маршрутом пересування», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що поїзд проїде центральними та західними регіонами, зокрема Житомирщиною, Вінниччиною, Хмельниччиною, Тернопільщиною, Львівщиною, Волинню.

Зазначається, що це вже третя подібна акція, яка проводиться за ініціативи Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних сил України.

Довідка.

Всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткували за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій. До її реалізації активно долучилися військовослужбовці Збройних Сил України. Підтримку цій благодійній місії надав Президент України Петро Порошенко.

Мета проектупідвищити патріотичний дух українців та престиж служби в українському війську, поінформувати громадян про переваги контрактної служби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 09:52:29