середа, 19 жовтня, 2016, 22:00 Події
В армії України з’явилася нова бригада ВДВ

У Збройних силах України сформували нову бригаду ВДВ – 45-у окрему десантно-штурмову.

Про це у Фейсбуці повідомляє прес-центр Генштабу.

«У Високомобільних десантних військах розширення – сформовано 45-у окрему десантно-штурмову бригаду.

До складу нової бригади увійшли змішані підрозділи, підготовлені на базі існуючих десантних бригад», – йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначають, що «молода бригада має апарат керівництва і потужний особовий склад, загартований дворічним протистоянням на сході країни. З одного боку її складають професійні кадрові офіцери, сержанти і солдати, що мають великий бойовий досвід, з іншого – до бригади влилась «нова кров», люди, які щойно прийшли на військову службу».

Тренування особового складу проходять з урахуванням досвіду, набутому завдяки тісному співробітництву з країнами НАТО, використовуючи усі найдосконалішу техніку і новітнє обладнання.

«На озброєнні молодої бригади - виключно нові зразки техніки та озброєння, серед яких БТР-3ДА, АСУВ (автоматичні системи управління військами), нові системи управління вогнем артилерійських підрозділів тощо. Бригада вже пройшла бойове злагодження на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних сил України і готова будь-якої миті приступити до виконання бойових задач за призначенням», – повідомили у Генштабі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 22:05:15