середа, 19 жовтня, 2016, 10:33 Суспільство
Сьогодні на Франкфуртському книжковому ярмарку офіційно відкриють український стенд
Український стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку. Фото: Мінкультури України
Український стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку. Фото: Мінкультури України

У Франкфурті-на-Майні триває найбільший у світі книжковий ярмарок. Україна представляє там національний стенд і насичену літературну програму.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

Національний стенд України представить на міжнародному книжковому форумі здобутки понад 12 українських видавництв, в тому числі, крім сучасної української літератури, актуальну мистецьку тематику, видання «Родоводу», графічні історії Nebeskey, креативні путівники від видавництва «Основи», а також роботи українських ілюстраторів та учасників конкурсу найкращого книжкового дизайну, заснованого цього річ спільно з Гете-Інститутом в Україні.

У програмі українського стенду заплановані зустрічі з українськими авторами – Сергієм Жаданом, Юрієм Андруховичем, Катериною Бабкіною, Іриною Цілик, Ігорем Померанцевим (зустрічі з цими авторами розпочалися ще 17 жовтня в Берліні) та іншими відомими авторами. А також ціла низка літературних заходів та презентацій впродовж роботи 68-го Франкфуртського книжкового ярмарку, який триватиме до 23 жовтня.

Офіційне відкриття українського національного стенду відбудеться 19 жовтня за участі міністра культури України Євгена Нищука, Надзвичайного і Повноваженого посла України в Німеччині Андрія Мельника, Генерального консула України у Франкфурті-на-Майні Алли Польової, виконавчого директора видавництва Suhrkamp Томаса Шпара, видавця книги «Ukraine. The best» Юрія Комелькова.

Фото: Мінкультури України
Фото: Мінкультури України

Євген Нищук уже оглянув національний стенд, а також зустрівся з Генеральним консулом України у Франкфурті-на-Майні Аллою Польовою та обговорив особливості підготовки та представлення національного стену України на цьогорічному книжковому форумі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 07:55:09