середа, 19 жовтня, 2016, 14:35 Економіка
Російська компанія Фірташа опинилася під санкціями України
Фото: replyua.net
Фото: replyua.net

Під санкціями України опинилася компанія українського бізнесмена Дмитра Фірташа – ТОВ «Титанові інвестиції».

Про це пише liga.net.

Видання повідомляє, що ця структура була зареєстрована ще у середині червня 2014 року в Москві. Після анексії Криму Фіратшу довелося підлаштовуватися під російське законодавство, щоб уникнути втрати кримських активів. Безнесмен вирішив перенести частину бізнесу в Росію.

ТОВ «Титанові інвестиції» фактично є підрозділом «Кримського Титана» в Росії. У Києві «Кримський Титан» був перереєстрований у «Юкрейнінан Кемікал Продактс».

«Швидше за все, санкції були введені через регулярні поставки ТОВ «Титанові інвестиції» української сировини (ільменіту) на адресу кримських активів Фірташа», пише видання.

Нагадаємо, Фірташу в Україні належить ТОВ «Валки-Ільменіт». Ця компанія продає ільменіт для компанії «Титанові інвестиції», яка у свою чергу завозить його в Крим, зокрема через порт Кавказ.

Нагадаємо, 17 жовтня Президент Петро Порошенко своїм указом №467 розширив санкції проти Росії. До санаційного списку додатково включили 335 фізичних та 167 юридичних осіб. Тепер під персональними обмежувальними заходами у зв’язку з агресією Росії перебувають 682 людини і 261 компанія.

Всім фізичним і юридичним особам, які потрапили до цього списку, як мінімум загрожує блокування активів, обмеження на користування і розпорядження майном, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:37:08