середа, 19 жовтня, 2016, 17:33 Львів
Проти посадовців ДФС у Львівській області порушено дев’ять справ за корупцію
ГУ ДФС у Львівській області. Фото: lv.sfs.gov.ua
ГУ ДФС у Львівській області. Фото: lv.sfs.gov.ua

Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області з метою протидії корупційним проявам та правопорушенням в органах ДФС у Львівській області, усунення причин та передумов, які призводять до їх скоєння та негативно впливають на імідж ДФС, впродовж січня – вересня поточного року проведено 711 профілактичних заходів.

Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Ініційовано та проведено 175 службових перевірок та розслідувань. За результатами перевірок винесено 75 подань керівникам, для вжиття заходів реагування, 11 осіб звільнено з органів ДФС, до відповідальності притягнуто 55 осіб.

За результатами вивчення 428 кандидатів на заняття вакантних посад, відмовлено у призначенні одній особі.

У поточному році до правоохоронних органів області скеровано 50 матеріалів щодо протиправної діяльності посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області, за результатами розгляду яких, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у 21 кримінальному провадженні стосовно посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області, в тому числі 9 кримінальних проваджень за ст.368 КК України, в рамках вищезазначених кримінальних проваджень оголошено 8 підозр у вчиненні злочину та 8 матеріалів скеровано до суду. На даний час судом розглянуто та прийнято рішення у 3 кримінальних провадженнях відносно посадових осіб ДФС у Львівській області.

Також прокуратурою Львівської області складено один  протокол про вчинення адміністративно-корупційного правопорушення щодо несвоєчасного подання декларацій державних службовців, який на даний час розглянуто судом та прийнято рішення про накладення штрафу за вчинення адміністративного-корупційного правопорушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:51:31