Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 438

Невзоров: В результаті чергової трепанації черепа Росії в ньому знову виявили вату

Для продовження чинного в Росії режиму необхідна війна, але в державі поки не можуть знайти новий вагомий привід, щоб розв’язати її.

Про це пише у своїй колонці на «Снобе» російський публіцист Олександр Невзоров.

«Звичайно, не все так просто. Розпалювання третьої світової – важка праця. Справа в тому, що світ трохи відсирів і ніяк не розгорається. От раніше російські дражнилки працювали безвідмовно без всяких «Буків». Не потрібен був ні чуркінський тверк (постійного представника РФ при ООН Віталія Чуркіна) в Радбезі ООН, ні братання з тасманійськими або сирійськими людожерами», – зазначив публіцист.

На його думку, у випадку з Першою світовою війною владі швидше вдавалося маніпулювати народом.

«Народ-богоносець підвівся, попрямував куди наказали й слухняно прикрасив театр бойових дій трьома мільйонами своїх трупів. Німецька вата теж не підкачала. Війна вийшла дуже ефектна, але загадкова, так як в метушні забули придумати її сенс і яку-небудь реальну причину. Втім, під наркозом патріотизму безпричинність війни залишилася ніким не поміченою», – вважає Невзоров.

За його словами, Друга світова «виявилася настільки природним продовженням Першої, що вигадуванням причин ніхто особливо не обтяжувався».

«Війни непогано розв’язували за допомогою терористичних фокусів. Але тепер лідером у справі терору є мусульманський світ, а Росія і в цьому сенсі безнадійно відстала. Навички втрачені. Звичайно, залишається потужний ресурс суспільного ідіотизму. З вигляду він у повному порядку. Попи розкошують, набір сил поповнився «Буком». У Держдумі вдалося зібрати майже всі відомі зразки патріотичних і релігійних деменцій. У підборі парламентаріїв відчувається рука досвідченого фахівця з проблем розвитку та експериментаторський запал», – пише публіцист.

Невзоров нагадав, що раніше російській пропаганді було простіше спровокувати населення на участь в бойових діях.

«Безсмертні полки, панфіловці та інший культ сталінської армії переконали населення в тому, що найкраще, на що здатні росіяни, – це війна. Нічого дивного. Скромність успіхів у всьому іншому змушує блиснути хоча б такими талантами. Але ілюзія російської всепереможності тріснула в Україні. Жало аматорської війни зігнулося об залізні галушки. Бліцкриг зірвався. Сьогодні «русаскій мір» ховає набиті на Донбасі фінгали і неминуче перероджується в дрібний кримінальний терор», – підкреслив публіцист, додавши, що світове співтовариство відмовилось піднімати «кинуту на південний схід України московську рукавичку», ймовірно, через «її виключну антисанітарність».

Невзоров констатував, що на Донбасі плани РФ провалилися.

«Українська затія може тліти ще довго, але полум’я згасло, і в ньому нічого не викулось. Зрозуміло, пара тисяч росіян набула навички в підпалах, крадіжках килимів, а також дізналася нові техніки зґвалтування. Звичайно, всякі знання корисні, але це трішки не те, що потрібно Кремлю», – іронізує він.

Публіцист впевнений, що для керівництва РФ «спокуса великої війни зрозуміла і можна пробачити».

«Завойовницькі походи залишилися в минулому. Грабіжницькі, на жаль, теж. Сьогодні зовнішня війна – це лише універсальний «розвідний ключ» для лагодження своєї барахлячої державності. Найчастіше цей комплекс заходів працює і продовжує життя навіть самим кривим режимам. А ядерність можливого конфлікту тільки підсилює його привабливість, відкриваючи безмежні можливості здорово заощадити на знесення кіосків біля метро», – вважає Невзоров.

«Росія не виняток. Її, дійсно, знову пора лагодити. Але це зрозуміло не тільки в Кремлі. Відповідно, фатальний інструментик ніхто не дасть. І справа не тільки в тому, що Заходу більше подобається ламана Росія. Ні. Просто йому відомо, що росіяни здатні розікрасти все. І навіть кінець світу. А цей атракціон, безсумнівно, заслуговує кращої долі», – пише він.

Невзоров зробив висновок, що незважаючи на перелічене, Росія здатна розпалити новий масштабний конфлікт.

«В результаті чергової трепанації черепа Росії в ньому знову виявлена вата. Повне заміщення мозку бавовняним субстратом ніяк не заважає всім функціям народного організму. Навпаки! Він бадьорий, продуктивний і задерикуватий. Є всі підстави припускати, що задумане їм здійсниться. Як ми пам’ятаємо, вата здатна на багато що», – резюмував публіцист.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко Спецпроект з Наташею Влащенко
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19 Деталі
Листування нардепів із
Листування нардепів із "Джокером". Бійка Геруса та Ляшка | Деталі тижня | 09.11.19 Деталі