середа, 19 жовтня, 2016, 17:27 Регіони
На Прикарпатті влаштовують бал для неповносправних

Завтра, 20 жовтня, поблизу Івано-Франківська у місті Тисмениця відбудеться традиційний «Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями». На захід прибуде понад півсотні пар з Івано-Франківська та області, Львова та Києва.

Про це IA ZIK повідомили організатори.

Особливістю цього балу є те, що учасники – молоді хлопці і дівчата на інвалідних візках. І танцюватимуть вони по-особливому.

Програма балу буде надзвичайно насиченою. Розпочнеться все традиційним полонезом, наступний танець – вальс. А далі – усі гості матимуть можливість закружляти під нестримні мелодії оркестру. Танцюватимемо: вальс, мазурку, польку, падеспан та віденський вальс. Також у програмі вечора – різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри. Спробуємо відновити давню гру-танець «Котильйон», йдеться у повідомленні.

Серед запрошених гостей, які подарують для всіх присутніх показові виступи – франківська співачка Оксана Сливка та танцювальний колектив «Надійка». Також танцювальні номери готують волонтери Мальтійської служби допомоги.

Під час дійства проходитиме конкурс на найкращу зачіску та сукню. А кульмінацією вечора стане оголошення Короля та Королеви балу, без яких не проходить жоден бал.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 15:45:15