середа, 19 жовтня, 2016, 22:40 Світ
Канада бажає зближення з Путіним, – канадський депутат

Прагнення чинного канадського уряду відновити спілкування з Росією є «проблематичним».

Таку думку висловив депутат федерального парламенту від опозиційної Консервативної партії та тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, – повідомляє Укрінформ.

«Операція UNIFIER (канадська військова тренувальна місія в Україні) не була подовжена, а угода про співпрацю у сфері оборони – підписана, саме тому, що уряд хоче нормалізувати стосунки із Росією, що є проблематичним», – сказав Безан.

На його переконання, саме через бажання зближення із РФ Канада нині «холодно зустрічає» Україну. «Це лише доводить, що Путін та Трюдо хочуть стати кращими друзями», – зазначив опозиціонер.

Як повідомлялося, близько 200 канадських військових інструкторів із минулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцям на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Втім, їх мандат завершується 31 березня 2017 року, тому під час візиту Джастіна Трюдо до Києва Петро Порошенко звернувся до нього із прохання продовжити термін перебування інструкторів в Україні.

Своєю чергою угода про співпрацю у сфері оборони має бути укладена між міністерствами оборони України та Канади і є одним із кроків, необхідних для відкриття Україні доступу до канадського ринку зброї. За словами джерел агентства, її мало бути підписано ще у липні під час візиту Джастіна Трюдо до Києва, однак цього не трапилося.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 22:03:20