середа, 19 жовтня, 2016, 16:57 Події
Брат гендиректора КРРТ – високопосадовець російських спецслужб, – активіст

Керівництво Концерну радіомовлення, радіозв‘язку та телебачення навмисне затягує відновлення української телевежі на горі Карачун. Відбувається відверте підігрування Кремлю, адже брат гендиректора КРРТ Олександра Богданова обіймає високу посаду у російських спецслужбах.

Про це під час ефіру інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 на телеканалі ZIK) заявив лідер ГО «Інформаційний Майдан» Павло Білоножко.

Телевежу на горі Карачун, яка мала б транслювати українське мовлення на частину Донецької та Луганської областей, не добудували досі – залишились найважчі роботи. Окрім того, слід розуміти: потрібен ще час, щоб встановити та налаштувати обладнання. 

На думку експерта, процес відновлення вежі спеціально затягується керівництвом КРРТ.

«У нас є інформація, що брат виконувача обов‘язків керівника Концерну Олександра Богданова обіймає високу посаду у спецслужбах Російської Федерації. Залишається під питанням, чому його не перевіряли українські органи», – заявив Білоножко.

Відновлення роботи вежі для України є надто важливим. Оскільки зараз російські ЗМІ транслюють свої програми не лише на окупованих територіях, а й вглиб країни – на Запорізьку та Дніпропетровську області. У той час української альтернативи там просто немає.

«Люди вимушені дивитись виключно російське телебачення, оскільки українське туди не доходить. Відповідно, кремлівська пропаганда працює на повну силу. До нас уже навіть звертаються військові, бо і вони не мають доступу до української інформації. А це саме ті люди, які повинні боротись із ворогом і повинні мати силу та мотивацію спустити курок», – зазначив Павло Білоножко.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 18:20 :09