Новини » Регіони 18 жовтня, 2016, 17:55
Архієпископа-гульвісу, якого бачили у нічному клубі, покарали «засланням» у монастир

Архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука), який «засвітився» у нічних гуляннях на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього, відправили на покаяння до монастиря.

Таке рішення щодо архієпископа Тернопільського і Подільського прийняв Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві 18 жовтня 2016 року. Ще двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками владики у його забавах, відсторонили від пастирських обов’язків.

Нагадаємо, що Собор УАПЦ розглядав скандал, який виник після оприлюднення відеосюжету із зафіксованими гуляннями в тернопільському барі «Сіті» архієпископа Мстислава (Гука), настоятеля кафедрального собору Різдва Христового отця Ігоря Семирозума, скарбника цього храму отця Володимира Герасимчука та іподиякона Віталія Окунського.

«Архієрейський собор вирішив відправити архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава на покаяння в один із монастирів УАПЦ на місяць. Тимчасово виконувати обов’язки керуючого буде митрополит Галицький та Івано-Франківський, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій (Абрамчук)», – повідомив секретар Патріархії УАПЦ отець Віталій Даньчак.

Щодо двох священиків та іподиякона, їх відсторонили від пастирських обов’язків, зазначив секретар Патріархії. Окрім того, в УАПЦ створили комісію, яка проведе розслідування у справі, пише RISU.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:07 :41