Новини » Львів 17 жовтня, 2016, 11:27
У Львові пікетують ОДА через смерть ненародженої дитини
Пікет з приводу смерті ненародженої дитини у пологовому відділенні комунальної міської лікарні №3. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Пікет з приводу смерті ненародженої дитини у пологовому відділенні комунальної міської лікарні №3. Фото: Миколи Тиса/ZIK

Сьогодні, 17 жовтня, біля Львівської ОДА відбувається пікет з приводу смерті ненародженої дитини у пологовому відділенні комунальної міської лікарні №3.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK з місця події.

Біля Львівської ОДА зібралося близько сотні львів’ян, серед яких переважають жінки. Деякі з них також втратили дітей під час пологів. Вони вимагають незалежної експертизи щодо останньої смерті у пологовому відділенні 3-ї комунальної міської лікарні.

Наразі учасники мітингу чекають керівника цього медичного закладу, щоб почути від нього пояснення щодо цього трагічного випадку та дізнатися, які заходи будуть вжиті для унеможливлення таких ситуацій у майбутньому. Вони також вимагають на час слідства відсторонити від роботи лікаря, яка приймала пологи, які закінчилися смертю дитини в утробі матері.

Як повідомляла IA ZIK, у Львові з’ясовують причину смерті дитини у пологовому відділенні 3-ї комунальної міської лікарні, що на вул. Раппопорта, 8.

Раніше в управлінні охорони здоров’я повідомили, що поки не завершиться розслідування лікуючий лікар Оксана Колодій не проводитиме діяльність, пов’язану з прийняттям пологів, і буде переведена на роботу в жіночу консультацію. Окрім того, до 8 листопада пологове відділення 3-ої міської клінічної лікарні на вул. Раппопорта, 8, планово закрите на профілактику. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:15 :35