Новини » Львів 17 жовтня, 2016, 12:58
У Бродах тепло зустріли ансамбль «Радани» Луганської обласної філармонії

У суботу? 15 жовтня, у Народному домі м. Броди виступив ансамбль пісню і танцю Луганської обласної філармонії «Радани».

Луганських артистів зустріли по-родинному тепло.

Колектив представив програму «З Батьківщиною в серці», яка складалася з народних пісень, танців та творів сучасних молодих композиторів.

Окрім цього, свою майстерність продемонстрували артисти інструментального оркестру цього ансамблю. Про це  повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на сторінку в «Фейсбук» заступника голови Бродівської районної ради Віри Підгрушної.

«Луганськ-Львів. Все у нас єдине ... душа .. музика і не лише... Єдина у нас країна. Ансамбль «Радани», ті, що дарують радість», – написала Віра Підгрушна у соцмережі.

Також інші користувачі мережі прокоментували цей виступ артистів зі сходу країни у Бродівському районному Народному домі: «Чудовий виступ ансамблю «Радани», жаль тільки, що було мало глядачів у залі», «Дійсно чудовий концерт. Про виступ дізнався з інтернету, переселенці із Сходу у залі плакали. Хотілось щоб підтримки у залі було більше...» та ін.

На концерті були присутні представники Львівської обласної ради та ЛОДА, зокрема, помічник голови Львівської обласної ради Роман Кушнір та перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

А напередодні, 14 жовтня, у День захисника України, луганські «Радани» виступали у Червонограді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:50 :48