понеділок, 17 жовтня, 2016, 7:48 Економіка
Понад третина цукру, виробленого в Україні, буде із Вінниччини
Цукровий завод. Фото: Володимир Андреєв/УНІАН
Цукровий завод. Фото: Володимир Андреєв/УНІАН

Вінниччина планує виробити 420 тисяч тонн цукрового буряка, що становить більше третини всього виробництва цукру в Україні.

Такі прогнози озвучив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, із посиланням на прес-службу Вінницької ОДА повідомляє «Агравері».

«Враховуючи дуже позитивну динаміку до зростання виробництва цукру у Вінницькій області, збільшення посівів під цукровим буряком і сприятливі погодні умови, ми в поточному році будемо мати в цукровій галузі позитивну тенденцію», – зауважив керівник ОДА.

За його словами, протягом останніх двох років за рахунок жорсткого обмеження можливостей будь-якого адміністративного впливу на цукрові заводи вдалося застабілізувати ситуацію в цій сфері, і аграрні виробники почали везти сировину на ті заводи, які з ними розраховуються.

«Сьогодні жодних боргів немає, і це послугувало формуванню великого стимулу для посіву цукрового буряка. В поточному році загальні площі буряка у Вінницькій області зросли на 10 %, це майже 55 тисяч га, урожайність – за 500 центнерів з гектара. А є господарства, які збирають і 600, і 700-800 центнерів з гектара, – зазначив Валерій Коровій. – Кардинально змінилася структура виробництва цукрового буряка, прийшли сучасні технології. І ми в поточному році очікуємо валове виробництво цукрового буряка в межах 420 тисяч тонн. Це більше третини всього виробництва цукру в Україні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:31:25