Новини » Події 17 жовтня, 2016, 10:29
Олеся Яхно: «Ідеологічних» бойовиків на Донбасі очікує відсторонення або усунення

На Донбасі назріває внутрішній конфлікт між різними силовими структурами РФ, а «ідеологічних» прихильників так званої «російської весни» очікує відсторонення або усунення.

Про це пише політичний експерт Олеся Яхно у своєму блозі на «Українській правді».

На її думку, як мінімум, два процеси очікують окупований Донбас – переважно з боку Росії, яка окупувала його, плюс події, пов’язані з боротьбою за ресурси між різними угрупованнями на території ОРДЛО.

Перший процес, за словами Яхно, – це внутрішній конфлікт між різними силовими структурами РФ щодо питання війни і миру, скажімо, між ГРУ і ФСБ.

«Умовно кажучи, одні – прихильники наростання конфлікту і подальшого розриву відносин із Заходом, інші – більш обережні стосовно такої логіки (або навпаки). З урахуванням наявності ста прізвищ, причетних до збитого «Боїнгу» MH17, які поки просто не озвучуються, і, відповідно, з урахуванням перспективи посилення санкцій, ця ймовірна лінія конфліктності може посилюватися», – зазначає експерт.

І другий процес, на її думку, полягає в тому, що «ідеологічних» (тобто прихильників так званої «російської весни» і тих, що повірили в «Новоросію»), а також бойовиків (причетних, можливо, до збитого «Боїнгу» і т.д.) очікує відсторонення/усунення.

«Незалежно від того, де вони будуть перебувати в цей момент – на території окупованого Донбасу або в Росії. Просто тому, що вони становлять небезпеку для самої РФ. Або як реальні носії ідей сепаратизму (це реальний ризик для РФ, з урахуванням її багатонаціональності та багатоконфесійності). Або як свідки злочинів. У цьому списку серед відсторонених – Пургин, серед усунених – Мозговий, Дремов, Моторола. Як то кажуть, «мавр зробив свою справу, мавр може йти». Тим більше, якщо розрахунок на «мавра», тобто, використання псевдосепаратистських утворень як інструменту розвалу України, не виправдав себе», – підсумовує Яхно.

Як повідомлялося, напередодні у Донецьку вбили одного з командирів бойовиків так званої «ДНР» Арсена Павлова, більше відомого як «Моторола».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:26 :23