Новини » Світ 16 жовтня, 2016, 3:54
У Санкт-Петербурзі «Фабрику тролів» тролять за шахрайство

У Санкт-Петербурзі поліція запідозрила в шахрайстві компанію «Інтернет-дослідження», яка в низці журналістських розслідувань фігурувала як «фабрика тролів».

Про це повідомляє «Комерсант».

Як повідомляє видання, поліція провела перевірку за заявою колишньої співробітниці компанії Людмили Савчук, яка скаржилася на неповну виплату зарплати, відсутність трудового договору та інші порушення.

У результаті поліцейські виявили в діях фірми ознаки шахрайства. Матеріали для порушення кримінальної справи направлено в Слідчий комітет.

Ґрунтуючись на своїх спостереженнях, пані Савчук зробила висновки, що організація могла порушувати законодавства про бухгалтерський облік та обов’язкові внески, а також податкове законодавство.

Довідка:

«Фабрики тролів» – образна назва для компаній, співробітники яких пишуть за гроші коментарі і пости в інтернеті на підтримку російської влади. За даними кількох видань, «фабрики» фінансує мільярдер Євген Пригожин, близький до Володимира Путіна. «Фабрики» діють під різними юридичними іменами.

Людмила Савчук працювала у компанії «Інтернет-дослідження» з січня по березень 2015 року. Влітку того ж року вона відсудила у колишнього роботодавця заборгованість по зарплаті і моральну компенсацію в один рубль. Після того суду компанія «Інтернет-дослідження» змінила назву на «Тека».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:30 :52