Новини » Політика 16 жовтня, 2016, 5:09
Ніякої «фінляндизації» України вже бути не може, – Піонтковський

У процесі протистояння російської агресії в Україні народилося і зміцніло громадянське суспільство, що стало суб’єктом подій.

Про це Піонтковського сказав на Форумі вільної Росії у Вільнюсі, – повідомляє Укрінформ.

На думку політолога, публіциста Андрія Піонтковського, «здачі України Заходом» бути не може, оскільки в Україні існує громадянське суспільство, що стало суб’єктом подій.

«Так званої «здачі Заходом України», якою продовжують лякати, бути не може. Хоча спочатку такий варіант був можливий – згадаймо, як мляво відреагував Захід на захоплення України. Але в процесі протистояння російської агресії в Україні народилося і зміцніло громадянське суспільство, що стало суб’єктом подій. Тому ніякої «фінляндизації України» за Бжезинського вже бути не може», – впевнений він.

Нагадаємо, американський політолог «старої школи» часів першої холодної війни Збігнєв Бжезінський пропонував після початку російської агресії варіант «фінляндизації України». Згідно їй, Україні нав’язувалися особливі угоди з Росією, позаблоковий, нейтральний статус в обмін на якісь гарантії її існування. Приблизно так, як це було у відносинах між Фінляндією та СРСР з 1945 по 1991 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 22:09 :09