Новини » Події 15 жовтня, 2016, 1:00
Світовий конгрес українців привітав нового генсека ООН

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій направив листа новому Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу, у якому від імені 20-мільйонної української діаспори привітав його із призначенням.

Про це повідомив сам Євген Чолій, – повідомляє Укрінформ.

«Світовий конгрес українців висловлює новопризначеному Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу щирі побажання успіху в цій дуже складній ролі захисника основних принципів Статуту ООН», – сказав Чолій.

Президент СКУ також висловив подяку Гуттерешу як колишньому Верховному комісару ООН у справах біженців за його роботу над гуманітарною кризою в Україні, що сталася в результаті агресії РФ, і закликав підтримати український народ, який, «обороняючи свій східний кордон, продовжує захищати мир і безпеку в світі».

Як відомо з його біографії, Антоніу Гутерреш народився 30 квітня 1949 року в Лісабоні. Він вивчав інженерну справу і фізику у Вищому технічному інституті, а також працював викладачем у ВНЗ. У 1974 році він став членом Соціалістичної партії. У 1995 році, через три роки після обрання на пост генерального секретаря соціалістів, він став прем’єр-міністром Португалії.

Повноваження нинішнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна завершуються 31 грудня 2016 року. Антоніу Гутерреш перебуватиме на цій посаді з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2021 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:05 :23