Новини » Економіка 13 жовтня, 2016, 14:39
ЗСУ отримають новітні безпілотники
Безпілотник Sparrow
Безпілотник Sparrow

Безпілотники Sparrow готуються надійти на дослідну експлуатацію в ЗСУ.

Про це на міжнародній виставці «Зброя та безпека 2016» зазначив директор ДП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», Павло Барбул, повідомляється на сайті Укроборонпрому.

«Безпілотні авіаційні комплекси серії Sparrow вже пройшли відомчі випробування. Сподіваємося, що незабаром ці БПЛА надійдуть на дослідну експлуатацію у ЗСУ», – сказав він.

БПЛА серії Sparrow призначені для проведення тактичної розвідки ближньої та середньої дальності. Швидкість розгортання, простота і надійність в експлуатації, стійкість до механічних та температурних впливів, а також повна захищеність від вологи роблять їх незамінними помічниками для тактичних розвідувальних груп.

Більше того, завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам, ці БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись при цьому непоміченим як візуально, так і для радарів.

«Варто зазначити, що БПЛА цієї серії передають не тільки повну картинку з досліджуваної території в онлайн-режимі, а й визначають вид техніки противника та їхні координати, передаючи цю інформацію на пульт управління в онлайн-режимі», – йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство «Спайтек».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-16 21:54 :04