Новини » Світ 13 жовтня, 2016, 1:32
В Росії знижується активність самостійних мандрівників

Росіяни масово відмовляються від самостійних подорожей за кордон.

Про це повідомляє Комерсант.

За розрахунками гендиректора Biletix Олександра Сизинцева, обсяг продажів на зимові канікули зараз на 17% менше, ніж роком раніше.

«Але на тлі скорочення кількості бронювання говорити про підсумки новорічних свят ще передчасно, як і в минулі кілька років, багато чого буде залежати від курсу валют»,– зазначає він.

Приблизно про таку ж тенденцію говорить директор з розвитку OneTwpTrip Аркадій Гінес.

За його оцінками, продажі перельотів під час майбутніх зимових канікул скоротилися приблизно на 10-15% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За оцінками Skyscanner, кількість пошукових запитів в цьому році скоротилося практично на всіх популярних напрямках. Так, для Таїланду цей показник скоротився на 7%, для Італії, Німеччини та Іспанії – на 15%, США і Франція втратили майже 40%. З європейських напрямків помітне зростання 25% продемонструвала тільки Прага.

Натомість росіяни віддають перевагу пострадянським країнам. За розрахунками Skyscanner, число пошуків квитків в Грузію зросло на 57%, у Вірменію – на 150%, Азербайджан – на 128%, у Молдову – на 77%, в Білорусь – на 31%. Дані пошуковика сходяться з розрахунками онлайн-тревел-агентств.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 12:07 :33