Новини » Суспільство 13 жовтня, 2016, 14:15
У Києві ще не вирішили, де проведуть церемонію відкриття Євробачення

Рішення щодо місця, де відбуватиметься церемонія відкриття Євробачення-2017, ще не прийняте, воно залишається за Європейською мовною спілкою (EBU) та НТКУ.

Про це заявив у четвер заступник голови КМДА Олексій Резніков під час засідання оргкомітету з підготовки до проведення Євробачення.

«Вже визначено, що офіційною локацією пісенного конкурсу буде Міжнародний виставковий центр і, зрозуміло, що там буде знаходитися прес-центр. Поки що питання щодо церемонії відкриття «Червоної доріжки» є відкритим. Прийняття рішення залишається за EBU та НТКУ», – зазначив Резніков.

Він також поінформував, що напередодні відбулося засідання комісії по культурі, а сьогодні – бюджетної комісії, які підтримали внесення змін до міської цільової програми «Київ культурний», до якої включено фінансування на Євробачення від Києва в обсязі 200 млн грн. Саме ці кошти Київ обіцяв, коли брав участь у конкурсі міст.

«З цих 200 млн грн планується фінансування до 50 млн протягом цього року і 150 млн – наступного року. Ці кошти місто Київ перерахує в якості прямої субвенції державного бюджету», – уточнив заступник голови КМДА, передає «Укрінформ».

Раніше повідомлялося, що колишні радянські політв’язні і дисиденти закликали Президента України Петра Порошенка заборонити заходи Євробачення у Софії Київській.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 19:43 :23