Новини » Світ 13 жовтня, 2016, 4:10
Сирієць, підозрюваний в тероризмі, помер у в'язниці в Німеччині
Сирійський біженець Джабер аль-Бакр, підозрюваний в спробі вчинити терористичний напад на берлінський аеропорт. Фото: dw.com
Сирійський біженець Джабер аль-Бакр, підозрюваний в спробі вчинити терористичний напад на берлінський аеропорт. Фото: dw.com

Сирійський біженець, підозрюваний в спробі вчинити терористичний напад на берлінський аеропорт, наклав на себе руки в камері в’язниці в Лейпцигу, куди він був поміщений на час слідства.

Про це повідомляє BBC.

22-річний Джабер аль-Бакр перед смертю оголосив голодування і знаходився під цілодобовим наглядом. Поки не зовсім ясно, як саме йому вдалося накласти на себе руки.

Аль-Бакр був заарештований в Лейпцигу в понеділок. За два дні до цього поліція провела обшук в його квартирі в Саксонії, виявивши повністю підготовлений саморобний пристрій, начинений потужною вибуховою речовиною.

Слідчі повідомили, що в квартирі підозрюваного знайшли близько 1,5 кг «надзвичайно небезпечної вибухової речовини». За даними поліції Німеччини, йдеться про тріпероксід ацетону – вкрай нестабільну речовину, що нерідко використовується для вчинення терористичних актів. Зокрема, її використовували ісламісти під час нападу в Парижі в 2015 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:10 :56