Новини » Політика 13 жовтня, 2016, 19:40
Грузія відмовилася голосувати за резолюцію ПАРЄ щодо російської агресії в Україні

Грузинська делегація не брала участі в голосуваннях за резолюції, прийняті Парламентською Асамблеєю Ради Європи (PACE) на підтримку України.

На сайті ПАРЄ опубліковані результати голосування, згідно з якими жоден представник грузинської делегації не брав участі у голосуванні за жодну з резолюцій щодо України 12 жовтня, – передає Укрінформ.

«Згідно з даними МЗС Грузії, в осінній сесії ПАРЄ, яка триває 10-15 жовтня в Страсбурзі, бере участь постійнодіюча парламентська делегація з Грузії, в яку входять Манана Кобахідзе, Ека Беселія, Гугули Маградзе і Звіад Квачантирадзе. Всі ці депутати є представниками правлячої партії «Грузинська мрія», – повідомляють «Новини-Грузія».

Екс-заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе написав у Фейсбуці, що шкодує про такі результати голосування.

«Дізнався сьогодні про те, що грузинська делегація, що складається з депутатів від правлячої коаліції Бідзіни Іванішвілі, не підтримала в Раді Європи резолюцію щодо України. Це, безумовно, ганьба для чинної влади Грузії. Я хочу вибачитися перед усіма українцями», – зазначив він.

Тим часом прийняті напередодні резолюції ПАРЄ щодо України спостерігачі називають «історичними». ПАРЄ вперше назвала російсько-український конфлікт «російською агресією», закликала РФ вивести свої війська з Донбасу, а також засудила незаконні вибори, проведені російською владою до Держдуми РФ на території окупованого Криму, що, як наголошується в доповіді, ставить під питання легітимність Держдуми.

За першу резолюцію під назвою «Політичні наслідки російської агресії в Україні» проголосували 73 парламентарії ПАРЄ.

За другу резолюцію під назвою «Засоби правового захисту у випадках порушень прав людини на окупованих українських територіях, непідконтрольних українській владі» проголосували 87 членів ПАРЄ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 14:52 :02