Новини » Світ 13 жовтня, 2016, 3:22
В Британії закликали Росію повернути Крим Україні

Британський парламентарій, консерватор, член комітету ПАРЄ з питань культури, науки, освіти Роджер Гейл закликає РФ визнати вибори в окупованому Криму недійсними, вивести війська і повернути півострів Україні.

Про це Гейл заявив під час дебатів у ПАРЄ, повідомляє УНІАН.

«Очевидно, що стандарти прав людини не дотримуються, РФ повинна забезпечити доступ для моніторингових органів і визнати вибори на окупованих територіях недійсними. Асамблея не може і не повинна визнавати незаконну анексію Криму, Росія повинна повернути Крим Україні», – сказав він.

«Росія повинна вивести всі свої сили з території, включаючи Крим, Росія – це агресор, але й Україна має зобов’язання, необхідно просувати законодавство за політичними зобов’язаннями, але в цьому випадку необхідно врахувати, що українські (збройні) сили страждають від російських сепаратистів», – зазначив Гейл

Як повідомлялось раніше, 18 вересня відбулися вибори до Держдуми РФ, голосування проходило і на території тимчасово окупованого Криму. 19 вересня Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів не визнавати результати виборів до Держдуми РФ в частині голосування на території окупованого Криму. 20 вересня Верховна Рада ухвалила заяву про невизнання легітимності виборів до Держдуми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 07:28 :53