Новини » Суспільство 12 жовтня, 2016, 12:31
В Україні хочуть зняти серіал про Соломію Крушельницьку
Соломія Крушельницька. Фото: Facebook
Соломія Крушельницька. Фото: Facebook

Актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв мріє зняти багатосерійний телефільм про Соломію Крушельницьку.

Про це режисер повідомив в інтерв’ю DT.UA.

«Якщо говорити особисто про мене, то мрію зняти багатосерійний телефільм про Соломію Крушельницьку. Її доля драматична, яскрава, наповнена подіями. І, звичайно, було б цікаво зняти про цю унікальну особистість серйозний фільм», – заявив режисер.

Нагадаємо, Соломія Крушельницька – одна із найвидатніших співачок світу. Вона знала вісім іноземних мов. Виступати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітто Руффо, Федір Шаляпін. Італійський композитор Джакомо Пуччіні подарував співачці свій портрет з написом «Найпрекраснішій і найчарівнішій Баттерфляй». Успіхи Крушельницької на оперних сценах світу були успіхами і визнаннями української музики й мистецтва.

На всі свої гастролі оперна співачка брала томик «Кобзаря». Вона любила виконувати пісні українською мовою. Співачку називали Шаляпіним в спідниці. Вона була єдиною жінкою, яка досягла визначних висот у музичній сфері того періоду.

Товаришувала з І. Франком, М. Павликом, В. Стефаником.

Мала австрійське та італійське громадянство.

Свій останній концерт Крушельницька дала у віці 77 років. Виконала на останньому виступі пісню «Краю мій рідний», пише dovidka.biz.ua.

23 вересня минуло 144 роки від дня її народження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 11:27 :00