Новини » Львів 12 жовтня, 2016, 13:51
У Дрогобичі зрізали два дерева через загрозу пішоходам та перешкоджання руху транспорту

У Дрогобичі на вулиці Івана Франка зрізали оцтові дерева, які росли перед будинком історичного відділу музею, що викликало стурбованість природолюбів.

По це повідомив власкор IA ZIK.

За інформацією прес-служби міськвиконкому, для зрізання дерев були вагомі причини: одне з них впало на тротуар та проїжджу частину вулиці, а друге похилилося від поривів вітру.

Як повідомив на нараді в Ратуші начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий, зрізка цих двох дерев не була плановою. Однак, 5 жовтня до комбінату міського господарства звернулася директор музею Алла Гладун, яка повідомила про впале дерево. Тому комунальники оперативно вжили заходів для розчищення вулиці.

Директор музею у листі міському голові зауважила, зрізати друге оцтове дерево, яке похилилося над тротуаром, комунальників попросив черговий науковий керівник відділу природи Володимир Пограничний. Причиною такого рішення було те, що коренева система цих дерев є слабкою, а дерево, яке вже похилилося, могло впасти у будь-який момент. Від цього могли постраждати як перехожі, так і працівники чи відвідувачі музею, серед яких часто бувають діти.

Також директор музею додала, що ці дерева не були пам’ятками природи, їх висаджували самі працівники музею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 15:48 :38