Новини » Львів

У Брюховичах замість відпочинкового комплексу будують елітні котеджі

У рекреаційній зоні селища Брюховичі, що поблизу Львова, забудовник орендував чотири гектари землі. Згідно з документами, підприємство мало споруджувати оздоровчий комплекс, але натомість – будує елітні житлові котеджі.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Вечір» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Земельну ділянку, площею майже чотири гектари, поблизу озера у Брюховичах, взяла в оренду приватна компанія «Сервіс». У документах зазначили, що у зеленій зоні будуватимуть відпочинково-оздоровчий комплекс, та насправді фірма вирішила звести елітні котеджі.

Тим часом юристи попереджають майбутніх покупців такого житла: найперше, що на них чекає – проблеми із приватизацією помешкань.

«Громадяни, які захочуть придбати приміщення в оздоровчо-розважальному комплексі, зіткнуться із цілою низкою проблем. Найперше йдеться про реєстрацію факту проживання. Адже жоден орган не зареєструє вас у нежитлових приміщеннях», – зазначає генеральний директор Європейської правничої компанії Павло Богуцький.

Натомість замовник забудови, голова ТзОВ «Сервіс» Ігор Боярчук наголошує: він будує саме апартаменти, а те, що у договорах з покупцями йдеться про житлові квартири – вина підрядників.

«Оскільки вони будують переважно квартири, то й мали такий стандартний договір. Коли ж його переробляли під наші потреби, видно, десь недогледіли», – запевняє Ігор Боярчук.

Та от у самих Брюховичах кажуть про протилежне.

«Як бачимо, навіть сьогодні тривають будівельні роботи із зведення котеджів. Із засобів масової інформації та від простих людей знаємо, що там будується житло. Мешканців знову обдурили, ми бачимо нову аферу», – переконаний депутат Брюховицької селищної ради Віталій Денега.

Афери, коли за документами забудовники зводять відпочинові комплекси, а насправді будують елітне житло, для Брюхович – не новина. Так було, зокрема, з житловим комплексом «Стокгольм». Тож тим, хто планує придбати житло в рекреаційній зоні, юристи радять ретельно перевірити усі документи.

Loading...