Новини » Спорт

На Львівщині фінішував етап Чемпіонат України з авторалі «XIV Ралі Галіція»

На території Закарпатської області (Свалявський та Воловецький райони), а також Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів Львівщини відбувся VІ етап чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція – 2016».

Результат пошуку зображень за запитом

Змагання проводилися Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій, пише прес-служба ЛОДА.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (Львів).

У VІ етапі Чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція – 2016» взяли участь 16 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів, демонструючи майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

Програмою ралі було передбачено перегони на спеціальних ділянках, які охоплювали автодороги Львівщини в районі населених пунктів сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Бистриця, Жданівка у Дрогобицькому районі; сіл Орява, Погар, Криве, Довжки, Росохач, Митна, Орявчик у Сколівському районі та сіл Ісаї, Коротичі, Ластівка в Турківському районі.

Загалом учасникам довелось подолати дистанцію 151 км (з яких 2 – суперспецділянки та 4 спецділянки).

Результат пошуку зображень за запитом

В індивідуальному заліку місця розподілились таким чином: перше місце виборов екіпаж у складі:Козлов Олександр Київ / Островський Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; друге місце посів екіпажПотійко Сергій / Фельдман Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; третє місце виборов екіпаж Зізак Андрій / Баранек Олена (м. Одеса) на автомобілі Ford Fiesta.

Результат пошуку зображень за запитом

В командному заліку:

1 місце– команда «ODESSA RALLY TEAM» (м. Одеса) – 90 очок

2 місце– «ULTRA GP» (м. Київ) – 72 очок

3 місце – «VORTEX RACING TEAM» (м. Київ) – 55 очок.

Кращими з поміж представників Львівщини був екіпаж у складі Слезінського Олега та Бішка Юрія на Opel Kadett, які посіли посіли десяте місце.

Результат пошуку зображень за запитом

Loading...