Новини » Політика

ЄС закликає Україну не послаблювати систему е-декларування

Е-декларації

Новий голова представництва ЄС в Україні, посол Х’юґ Мінґареллі закликав українську владу забезпечити повноцінну роботу системи електронного декларування.

«Головний меседж з боку ЄС: будь ласка, не послаблюйте систему електронного декларування. Якщо вона не працюватиме вільно – це буде катастрофа. Це також не сприятиме ефективній боротьбі з корупцією», – сказав він на першій після свого призначення прес-конференції в Києві в понеділок, 10 жовтня.

Мінґареллі зазначив, що ознайомлений з низкою застережень, висловлених представниками громадських організацій і окремими активістами щодо е-декларування.

«У нас був відвертий діалог з представниками української влади і навіть з президентом Петром Порошенком. Ми отримали запевнення, що немає намірів послабити цю систему. Однак існують побоювання, що декларації будуть відкриті для всіх, зокрема і для злочинців… Тому зараз українські чиновники працюють над забезпеченням доступу до такої інформації для правоохоронців і частковим його обмеженням для всіх користувачів», – наголосив посол, пише Інтерфакс-Україна.Loading...