Новини » Світ

Міністр юстиції Туреччини їде до США говорити про екстрадицію Гюлена

Міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг відвідає 26-27 жовтня США для обговорення питання про екстрадицію опозиційного проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого Анкара звинувачує в організації спроби державного перевороту.

Про це повідомляє видання Hurriyet Daily News, передає Укрінформ.

«Є близько 500 тисяч цифрових документів: записи з комп’ютерів, флеш-накопичувачів, записи зі смартфона, записи камер, а також незліченна кількість письмових документів, які були вилучені в ході операції (щодо Гюлена). Я знаю, що буде знайдено багато відповідей на запитання після того, як усі ці документи будуть проаналізовані та оцінені», – сказав міністр юстиції.

Як зазначається, Туреччина перевіряє близько півмільйона цифрових документів, вилучених під час розслідування щодо перевороту 15 липня.

За словами Боздага, який зустрінеться з генпрокурором США Лореттою Лінч, дане розслідування не залишить сумнівів, що переворот був здійснений під керівництвом Гюлена.

За словами Боздага, у Вашингтоні поки не відреагували на прохання Туреччини про тимчасовий арешт Гюлена, хоча досьє було надіслано ще 10 вересня.

Loading...