Новини » Львів

Директора ТзОВ «Лемберг-Агро» просять припинити діяльність свиноферми в с. Дуліби Жидачівського району

Учора, 9 жовтня, у Народному домі села Дуліби Жидачівського району відбулася чергова зустріч першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, першого заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина, представників обласних та районних владних структур та служб із громадою с. Дуліби.

 На зустрічі також були присутні народний депутат України Андрій Кіт, керівник Ходорівської об'єднаної територіальної громади Олег Коцовський, директор ТОВ «Ходорівський м'ясокомбінат» Дмитро Матвійко.

Основною темою діалогу із громадою села була проблема використання реконструйованої ферми, яку планували задіяти під вирощування свиней. Дискусія, як і на попередніх зустрічах, тривала довго. Але на цей раз громада с. Дуліби змогла отримати відповіді на запитання, які місцеві мешканці, в різних формах, порушують ще з березня ц.р.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та присутні на зустрічі представники обласних служб відповіли на запитання місцевих мешканців й повідомили їх про рішення комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради від 27 вересня 2016 року, яка розглядала питання діяльності свиноферм, розташованих у селах Ліщин та Дуліби Жидачівського району.

За словами начальника відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Олексія Хемія, в результаті обговорення цих питань на засіданні комісії обласної ради, яке відбулося за участі керівництва департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, враховуючи високу соціальну напругу, вирішено звернутися до директора ТзОВ «Лемберг-Агро» Наталії Іванець із проханням припинити діяльність свиноферми в с. Дуліби; виконати рекомендації департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА щодо облаштування свинарника в с. Ліщин, привівши його до відповідних екологічних та санітарних норм європейського зразка; на прикладі роботи останнього розглядати можливість подальшого функціонування свиноферми в с. Дуліби.

«Слід також зазначити, що за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації вже 29 вересня керівництвом Жидачівської РДА інформацію про рішення комісії з питань екології, природних ресурсів та реакреації облради було доведено до керівництва Ходорівської ОТГ та громади с. Дуліби, що дало змогу зняти певну соціальну напругу, яка напередодні загострилася знову», - зауважив О. Хемій.

Loading...