Новини » Львів 7 жовтня, 2016, 13:51
Прокуратура повідомила результати розслідування щодо залучення військових на будівництво

Військова прокуратура Львівського гарнізону здійснила розслідування кримінального провадження щодо залучення військовослужбовців військової частини Державної спеціальної служби транспорту до виконання певних будівельних робіт.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник військового прокурора Західного регіону, підполковник Євген Білоусов.

За його словами, ознак кримінального порушення не було виявлено.

Як йдеться у повідомленні прес-служби військової прокуратори Західного регіону України, за результатами проведення першочергових слідчих (розшукових) дій в рамках указаного кримінального провадження, зокрема, допитів військовослужбовців указаної військової частини, огляду вилученої документації, встановлено, що військовослужбовці строкової військової служби однієї з військових частин Державної спеціальної служби транспорту виконували загально-будівельні роботи на об’єктах будівництва ТОВ «Онур» на підставі договору, який погоджений Адміністрацією Державної спеціальної служби транспорту. Порушень щодо порядку укладення та виконання указаного договору не виявлено.

Підполковник уточнив, що згідно із законом України про Державну спеціальну службу транспорту, вказаний підрозділ має право на укладення договорів підряду.

«Відомчими нормативними актами підрозділам Державної спеціальної служби транспорту надано право вести господарську діяльність, у тому числі, виконувати загально-будівельні підрядні роботи шляхом залучення особового складу військовослужбовців строкової служби», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Таким чином, у діях службових осіб однієї з військових частин Державної спеціальної служби транспорту ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 426-1 КК України, в частині що стосується укладення та виконання договору з ТОВ «Онур», не виявлено.

Разом з цим, під час досудового розслідування встановлено, що військовими службовими особами військової частини Державної спеціальної служби транспорту, у порушення вимог законодавства про проходження військової служби та соціального захисту військовослужбовців, здійснювалося використання військовослужбовців строкової служби відповідних спеціальностей не за призначенням.

Крім того, виявлені порушення щодо розподілу службового часу та часу на відпочинок. Також мало місце порушення порядку організації харчування особового складу на об’єктах підрядних робіт та невідповідність санітарно-побутових умов вимогам Статуту внутрішньої служби Збройних сил України.

Вищезазначені порушення містять ознаки вчинення військовими службовими особами військової частини Державної спеціальної служби транспорту військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-15 КУпАП «Недбале ставлення до військової служби».

У зв’язку із цим, військовою прокуратурою Львівського гарнізону буде складено відносно командира та заступника командира військової частини Державної спеціальної служби транспорту військові адміністративні протоколи за вчинення вищевказаного адміністративного правопорушення, які скеруються для розгляду по суті до Шевченківського районного суду м. Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:00 :11