Новини » Львів 7 жовтня, 2016, 12:55
Під час осіннього призову Львівщина має відправити до війська 800 осіб
Українські військові. Фото: Роман Балук/ZIK
Українські військові. Фото: Роман Балук/ZIK

Під час осіннього призову, який стартував на початку жовтня, Львівщина на строкову службу має скерувати 800 осіб. Вони поповнять ряди Збройних сил України, Нацгвардії та інших військових формувань. Першу партію з 70 призовників відправлять в частини вже у вівторок, 11 жовтня.

Про це сьогодні, 7 жовтня, під час брифінгу розповів обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, передає кореспондент IA ZIK.

Військовий комісар пригадав, що призову підлягають громадяни України віком від 20 до 27 років на службу у ЗСУ. А осіб віком від 18 до 20 років викликають у комісаріати тільки для проходження медичної комісії.

Не братимуть на службу осіб, які не підходять по стану здоров’я, хто являється опікунами, в кого на утриманні дитина до трьох років. Також надається відтермінування особам, в яких вагітна дружина або хто має двох дітей.

Олександр Тіщенко зазначив, що майже 70% чоловіків приходять до військкоматів добровільно. Решту – 30% доводиться виловлювати, шукати, чергувати під будинками.

За його словами, під час призову виникають певні проблеми. Основна – це те, що люди бояться, що їх відправлять відразу служити у зону АТО. «Найбільше проблем виникає через те, що призовники бояться відправлення у зону АТО. Насправді, боятись нічого. Призовники служать лише на мирній території і у зону ведення бойових дій ніхто їх відправляти не буде», – запевнив військовий комісар.

Він також повідомив, що навесні Львівщина отримала завдання скерувати до війська 960 строковиків і виконала його на 100%. Але більшість призовників йшли із районів, зі Львова – дуже мала кількість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:28 :49