Новини » Львів 6 жовтня, 2016, 14:10
У Бориславі із занедбаного озера хочуть зробити рекреаційну зону

У Бориславі громадкість просять взяти участь в обговоренні щодо створення архітектурної пропозиції використання території, із залученням коштів з міського бюджету, під забудову інвестиційно-привабливої земельної ділянки для будівництва рекреаційно-відпочинкового комплексу на вул. Трускавецькій (район Тустановецького озера).

Про це повідомив начальник відділу архітектури та містобудування Бориславської міської ради Тарас Баумкетнер.

Проектована ділянка по вул. Трускавецькій є складною для забудови через те, що ця територія потрапляє в зону планувальних обмежень, санітарно-захисні зони інженерних комунікацій, тобто 40% території може бути використана під капітальні споруди, а інша територія - елементи благоустрою (альтанки, МАФ), - зазначає Тарас Баумкетнер.

Територія, яка пропонується до обговорення, була попередньо опрацьована спеціалістами і запропоновано декілька варіантів: зона відпочинку типу аквапарку; ресторан-кафе з окремими альтанками; рекреаційно-відпочинкова зона з оглядовим майданчиком та канатною дорогою над лісом до гірськолижного спуску «Буковиця».

У міськраді просять всім небайдужим громадянам міста, подавати свої пропозиції та бачення в письмовій формі, у вигляді ескізних проектів та схем, акцентуючи на винесене до обговорення питання і направляти їх на нашу електронну адресу: boryslav.arxrada@ukr.net . Вихідні дані для проектування можна отримати у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради, кабінет № 50 .

Активні учасники проектних пропозицій  будуть залучатися до роботи архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 23:13 :10