Новини » Львів

Львівський прикордонний загін демобілізував перших групу військовослужбовців 6-ї хвилі

Сьогодні, 6 жовтня, демобілізували перших 25 військовослужбовців, які були призвані на службу у Львівському прикордонному загоні під час 6-ї хвилі мобілізації.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович, після урочистостей з нагоди демобілізації, під час якої військовослужбовців нагородили грамотами, усі вони відправилися додому.

Рік тому, у рамках 6-ї хвилі мобілізації, на службу у Львівському прикордонному загоні призвали 121 особу. Вони несли службу у пунктах пропуску та в межах кордону Львівської та Волинської областей. Втім, дехто зі строковиків-прикордонників був відправлений на схід країни.

«На даний час близько 70 військовослужбовців ми відрядили в інші органи охорони кордону у зв’язку з виконанням специфічних завдань: чи то посилення охорони кордону, чи то оборони наших рубежів на сході держави», – розповів начальник Львівського прикордонного загону Сергій Мельник.

Сьогодні демобілізували першу групу солдатів, ніхто з 25 осіб продовжити службу не захотів. Другу групу демобілізують наступного тижня, за словами Сергій Мельника, у ній 17 осіб вирішили служити далі. Загалом львівські прикордонники демобілізують 51 військовослужбовця.

 Loading...