Новини » Політика

Кучма: Українська влада програє Росії у висвітленні Мінських угод

Представник України в Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що українська влада програє Росії у висвітленні Мінських угод.

Про це Кучма заявив журналістам під час робочої поїздки до Обухова у четвер, передає Українська правда.

«Влада наша мало приділяє уваги цій проблематиці (пов’язаній з реалізацією мінських угод-ред.). Ми часто чуємо оцінки від політиків, які далекі від цієї ситуації, і часто роблять заяви, щоб сподобатися комусь, а глибини суті заяви просто не розуміють», – вважає другий президент України.

«Оцінка має лунати від представників Міноборони, МЗС, з вуст Адміністрації президента», – додав Кучма.

Він навів приклад висвітлення результатів мінських переговорів у Росії, зазначивши, що заяви робить не лише прес-секретар представника Росії в тристоронній контактній групі Бориса Гризлова, а «всі дійсно коментують – ті, хто розуміються на проблемі, і ті, хто мають право коментувати».

Окрім того, за словами Кучми, на Донбасі наразі існує велика проблема із розмінуванням територій.

«Проблема розмінування – це шалена проблема... Це проблема, з якою Україна сам на сам не справиться. Але тут готовий нас підтримати весь світ, у тому числі ООН», – сказав він.

Політик також вважає хорошою ознакою те, що не відбуваються масштабні бойові дії, оскільки таким чином «ми захистили життя багатьох людей».

Прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарина Оліфер напередодні повідомила, що реалізація Рамкового рішення щодо відведення озброєння буде продовжена за двох умов.

 

Loading...