Новини » Події

Хакерська група «КіберХунта» опублікувала особисті дані російських депутатів

У відповідь на факт зламу російським хакерським угрупованням SPRUT офіційної сторінки Прес-центру штабу АТО, українська патріотична хакерська група «КіберХунта» опублікувала новий довідник заново обраних депутатів Держдуми Російської Федерації з особистими номерами телефонів.

Всі дані cyberhunta опублікувала на своїйсторінці в Інтернеті.

«Ми, українські патріоти «КіберХунта», отримали доступ і повністю контролюємо кілька комп’ютерів новообраних депутатів Держдуми РФ, і у відповідь на огидні дії т.зв. ватно-хакерського руху SPRUT, який отримав доступ до сторінки соціальної мережі Facebook спікерів АТО, викладаємо свіжий і повний довідник «новоспечених» слуг народу РФ з їх особистими телефонами», – йдеться у повідомленні патріотичної хакерської групи.

«Це означає, що кожен патріот України або незадоволений владою громадянин РФ, має унікальну можливість і повинен особисто поспілкуватися з «улюбленим депутатом» Держдуми.

Під час спілкування зі своїм «улюбленим депутатом» можна задати питання про тортури в «ДНР/ЛНР», збитий Боїнг МН 17 і погіршенням ситуації в Росії», – пишуть учасники групи.

Нагадаємо, сторінку штабу АТО у соцмережі Фейсбук, де викладались щоденні зведення з фронту, увечері 5 жовтня зламали хакери.

Loading...