середа, 5 жовтня, 2016, 17:15 Світ
Російським військовим дозволять короткі контракти для операцій за кордоном
Російський військовий. Фото: blogspot.com
Російський військовий. Фото: blogspot.com

Комісія уряду Росії із законопроектної діяльності схвалила законопроект про можливість укладення військовослужбовцями короткострокових контрактів.

Про це йдеться на сайті Кабміну РФ.

Згідно з повідомленням, документ пропонує дозволити строковикам (не раніше ніж за один місяць до закінчення строку військової служби), а також запасникам вступити на військову службу за контрактом «для участі у вирішенні завдань у період надзвичайних обставин або в діяльності з підтримання або відновлення миру і безпеки».

Також ця категорія людей зможе брати участь у діях з «припинення міжнародної терористичної діяльності за межами території Росії, а також у походах кораблів».

Контракт вони зможуть укладати «на строк до припинення обставин, що викликали необхідність його укладення, але не більше ніж на один рік з дня набрання чинності контракту про проходження військової служби».

Цей законопроект був підготовлений Міноборони.

Зараз військові можуть укладати контракти на два, три або п’ять років.

«Укладення перших контрактів з цими категоріями громадян на більш короткі терміни (від шести місяців до одного року) передбачено лише у період надзвичайних обставин (ліквідація наслідків стихійних лих, виконання заходів надзвичайного стану, відновлення конституційного порядку та інші надзвичайні ситуації) або для участі в діяльності з підтримання або відновлення миру і безпеки», – сказано в повідомленні.

Необхідність таких контрактів виникла «у зв’язку з активізацією діяльності міжнародних терористичних і екстремістських організацій», для боротьби з якими знадобилася більш висока мобільність військ.

Законопроект буде розглянуто на засіданні уряду Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:38:55