Новини » Львів 5 жовтня, 2016, 13:16
Новації Мін’юсту: За місяць на Львівщині до юристів звернулося понад 1,3 тис. людей
Безоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

На території Львівської області на виконання доручення міністра юстиції розпочали роботу 24 бюро безоплатної правової допомоги.

Про це 5 жовтня інформує прес-служба проекту безоплатної правової допомоги мешканцям.

Зокрема, розпочали роботу Перемишлянське, Пустомитівське, Новояворівське, Яворівське, Городоцьке, Жовківське, Рава-Руське, Бродівське, Кам’янко-Бузьке, Золочівське, Радехівське, Мостиське, Рудківське, Старосамбірське, Турківське, Бориславське, Новороздільське, Трускавецьке, Дрогобицьке, Жидачівське, Миколаївське, Сколівське, Сокальське та Соснівське бюро правової допомоги.

Так, перший місяць роботи бюро правової допомоги засвідчує про їх успішний старт.

Найбільшу кількість звернень від своїх мешканців отримало Дрогобицьке бюро – 104, на другому місці – Жовківське (77 осіб) та Бориславське бюро правової допомоги (76 осіб).

Найбільше звертались з таких категорій питань: соціального забезпечення – 233, земельного – 207, спадкового – 143 та сімейного права – 135, найменше в договірному: 56 та медичному 15.

Загалом у вересні до бюро правової допомоги на Львівщині звернулося 1345 осіб.

Нагадаємо, реформа територіальних органів юстиції є наступним логічним етапом децентралізації послуг Міністерства юстиції України з одночасним розширенням доступу до безоплатної правової допомоги та підвищенням її якості. Бюро правової допомоги є третьою ланкою у системі правової допомоги – структурними підрозділами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонують. У бюро кожен зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу – правову інформацію та консультації. Соціально незахищені громадяни одночасно матимуть доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 05:41 :54