Новини » Спорт

На вихідні Закарпаття і Львівщина прийматимуть Чемпіонат України з ралі

Упродовж 7–9 жовтня територією Свалявського та Воловецького районів Закарпатської області, а також Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів Львівщини проляжуть змагальні траси VІ етапу Чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція – 2016».

Про це повідомляє управлінні фізичної культури Львівської обласної держадміністрації, пише loda.gov.ua.

Програмою ралі передбачено шість спецділянок, які охоплять дороги Львівщини в районі сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Бистриця, Жданівка у Дрогобицькому районі; сіл Орява, Погар, Криве, Довжки, Росохач, Митна, Орявчик у Сколівському районі та сіл Ісаї, Коротичі, Ластівка в Турківському районі. Загалом учасникам доведеться подолати дистанцію у 151 км.

У цьогорічному етапі чемпіонату України з авторалі очікується близько 20-ти екіпажів із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Черкаської, Одеської, Полтавської та Київської областей.

Варто зазначити, що змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації, а також Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій.

Програма проведення «ХІV Ралі Галіція»

7 жовтня

18:00 – 18:30 – урочисте відкриття змагань (с. Поляна Свалявський район)

18:30 – 20:10 – швидкісні змагання ССД «Поляна»

8 жовтня

10:00-16:30 – швидкісні змагання

СД «Уклін» (с. Поляна, с. Уклін, с. Грабовниця, с. Підлоззя, с. Нижні Ворота) – Свалявський і Воловецький райони Закарпатської області.

СД «Орява» (с. Орява, с. Погар, с. Криве, с. Довжки, с. Росохач, с. Митна) – Сколівський район.

9 жовтня

10:00-16:30 – швидкісні змагання

СД «Ластівка» (с. Новий Кропивник, с. Коротичі, с. Ластівка) – Турківський район

СД «Бистриця» (с. Ісаї, с. Жданівка, с. Бистриця, с. Старий Кропивник) – Дрогобицький район.

20:00-21:20 – швидкісні змагання ССД «Дрогобич» – місто Дрогобич.

21:30 – церемонія нагородження переможців та призерів авторалі. Урочисте закриття змагань на центральній площі міста Дрогобича.

Loading...