Новини » Львів 5 жовтня, 2016, 12:03
На Стрийщини встановлять меморіальну дошку померлому бійцю АТО Тарасу Яворському

На фасаді будівлі Олексицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів буде встановлено меморіальну дошку бійцю АТО Тарасу Яворському.

Про це йшлося під час робочої зустріч заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень з Дашавським селищним головою Тарасом Греськівим, Підгірцівським сільським головою Мар’яном Берником та директором Олексицької ЗОШ І-ІІст. Тетяною Шакало.

Про це ІА ZIK повідомила завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Стрийської райдержадміністрації Надія Пеленичка.

Під час зустрічі йшлося про вшанування пам’яті учасника АТО Тараса Яворського, зокрема, про встановлення на фасаді Олексицької ЗОШ І-ІІст., в якій він навчався, меморіальної дошки. Учасники зустрічі обговорили та затвердили дату, час та сценарний план проведення заходу.

Нагадаємо, два брати померлого учасника АТО Тараса Яворського добровільно виявили бажання служити у Збройних силах України на контрактній основі.

Тарас Яворський служив водієм у 3 батальйоні територіальної оборони, потім у 24 бригаді. Понад рік брав участь в Антитерористичній операції на Луганщині. Демобілізувався у червні 2015 року. Після повернення із зони бойових дій, почувався зле. За його життя до останнього боролись медики військового госпіталю у Винниках і Стрийської центральної районної лікарні, проте врятувати його життя не вдалось.

Похований у рідному селі Верчани.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 05:13 :43