Новини » Політика

Порошенко пообіцяв збільшити зарплату вчителів на третину

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з цьогорічними переможцями всеукраїнського конкурсу Учитель року з нагоди Дня працівників освіти зазначив, що наступного року зарплати вчителів можуть зрости на третину.

 

Про це повідомляє прес-служба Президента.

Президент вручив відзнаки про присвоєння почесного звання Заслужений вчитель України переможцям конкурсу Учитель року – 2016.

Окрім цього, голова держави нагадав, що нещодавно відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони, де було заслухано показники бюджету на 2017 рік.

«Дав завдання Уряду щодо того, що пріоритетом на 2017 рік має бути фінансування освіти. І не на 5%, і не на 10% має бути підвищена заробітна платня. Ми домовилися, що ми маємо вийти на планку 33% – на третину має зрости фінансове забезпечення українського вчителя», – повідомив Президент.

Він зауважив, що це має стати додатковою фінансовою мотивацією, щоб найкращі фахівці залишалися в українській школі.

«Це є та динаміка, яку на сьогоднішній день держава здатна продемонструвати, і ми зробимо все можливе, щоб це відбулось», – запевнив Порошенко.

Порошенко також наголосив на важливості покращення якості освіти, зокрема в сільські місцевості. Президент відзначив неприпустимість ситуації, коли один вчитель викладає декілька предметів.

«Маємо знайти гідну відповідь, щоб кожен учень сільської школи мав можливість отримувати якісну освіту», – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, нині проводиться робота за участі Міністерства освіти, благодійних організацій для забезпечення шкіл ще 26 тис. комп’ютерів.

Loading...